Ta strona używa plików cookies.

Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ

Jakość i doświadczenie

Mamy przeszło 45 lat doświadczenia.

Posiadamy certyfikat ISO 9001 oraz PSDZ.

Doceniają nas tysiące zadowolonych klientów.

Wsparcie sprzedaży

Dla właściceli centrów i sklepów ogrodniczych.

Banery, plansze informacyjnych, winderów i katalogów.

Projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Różnorodne dostawy

Worki (80 lub 250 litrów).

Big-bagi (1500 - 3000 litrów) lub sprasowane big-bale (4000 - 6000 litrów).

Luzem (transport wywrotkami).

Poznaj nas bliżej!

Zobacz co nas wyróżnia i zapoznaj się naszą bogatą historią.

Nasza misja

Wspieramy firmy zajmujące się ogrodnictwem i tworzące piękne miejsca dostarczając solidne Ziemskie Produkty o wyjątkowej jakości receptur i opakowań. Dążymy do stabilnego rozwoju naszej organizacji i naszych kooperantów. Chcemy osiągnąć satysfakcję z szacunku okazywanego naszej firmie.

Jesteśmy firmą rodzinną

Nasza rodzinna firma zaczęła działalność ogrodniczą w latach 60-tych od produkcji kwiatów ciętych i warzyw. W roku 1972 rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż podłoży ogrodniczych, bazując na doświadczeniu z własnych upraw. Aktualnie skupieni jesteśmy już tylko na „Ziemskich Produktach” produkowanych w naszej fabryce pod Warszawą lub u naszych partnerów z innych krajów EU.

Tworzymy piękne miejsca

Produkujemy i dostarczamy do firm ogrodniczych solidne podłoża ogrodnicze. Bierzemy udział w wielu realizacjach, które upiększają naszą przestrzeń. Mieliśmy swój wkład w realizację ogrodów Zamku Królewskiego i Bulwarów Wiślanych w Warszawie. Efekty naszych działań można też dostrzec na wielu ulicach i torowiskach stolicy.

Wyróżnia nas jakość receptur

Bazujemy na solidnym podejściu do biznesu tak, by nasze produkty i obsługa dawały widoczne korzyści naszym klientom. Duży nacisk kładziemy na wyjątkowo powtarzalną jakość receptur i niespotykaną różnorodność używanych surowców. Podejmujemy się nowych tematów w zakresie „inżynierii glebowej”. Zależy nam na uczciwym podejściu do kontrahentów i maksymalnie profesjonalnym wsparciu technicznym.

Jesteśmy obecni na targach

Od ponad dziesięciu lat uczestniczymy w targach Gardenia i Zieleń to Życie. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane. Dokładamy ogromnych starań aby działać profesjonalnie jako solidny dostawca. Nasze przeszło 45 letnie doświadczenie stawia nas jako eksperta od podłoży.

Realizacje

Zapoznaj się z pięknymi efektami naszej pracy.

W poniższych realizacje wykorzystano nasze podłoża.

Zespół

Poznaj naszych pracowników.

Tomasz Dmowski

Przedstawiciel handlowy

Od 12 lat pracuję jako przedstawiciel firmy spotykając się bezpośrednio z naszymi kontrahentami. Zbieram zamówienia, rozwiązuję problemy i pozyskuję nowych odbiorców. Dbam o wsparcie sprzedaży organizując oraz biorąc udział w targach i dniach otwartych.

Marcin Kopczyński

Przedstawiciel handlowy

Pracuję w firmie od 2015 roku. Koncentruję się na sprzedaży naszych produktów do hurtowni, sklepów, gospodarstw ogrodniczych, a także na budowy. Kładę duży nacisk na dobry kontakt z klientem. Wolny czas spędzam przede wszystkim z rodziną i przyjaciółmi. Lubie wędkować i podziwiać piękno przyrody.

Marcin Mistrzak

Product Manager Kik Mix EXPERT

Sprawuję nadzór nad jakością, rozwojem i sprzedażą produktów linii Kik Mix EXPERT. Fascynuję się tematem torfu. Posiadam doktorat w tej dziedzinie. Moja praca doktorska dotyczyła mikroorganizmów żyjących w torfie. Pisze publikacje naukowe z zakresu ekologii. Moim hobby są góry.

Agata Mrozowska

Obsługa klienta

Jestem sercem firmy. Pracuje w niej od 16 lat. Zajmuje się szeroko rozumianą obsługą klienta. Wolny czas spędzam na Pojezierzu Suwalskim, w kinie lub w teatrze.

Ilona Łukomska

Transport / Logistyka

Zajmuję się profesjonalną obsługą klientów w zakresie dostaw całopojazdowych, drobnicowych oraz produktów luzem na terenie w Polski i Europy. Dbam o kompletnośc i terminowość dostaw oraz elastyczność w zakresie zmian w realizowanych zamówieniach.

Aneta Porucznik

Księgowość

To ja pierwsza w firmie odbieram telefony. Przyjmuję dostawy towarów i ewidencjonuję wszelkiego rodzaju dokumenty. Interesuję się medycyną niekonwencjonalną. Kocham stare filmy.

Anna Kruk

Księgowość

Jestem specjalistką od spraw trudnych, związanych z dokumentami i finansami. W firmie pracuję od dziecka, wspierając rodziców i brata. Moje hobby to podróże i motocykl.

Michał Sztucki

Zaopatrzenie

Dbam o należyty stan magazynowy surowców, kontakt z dostawcami, wyszukiwanie nowych dostawców i kontakt z zagranicznymi kontrahentami. Interesuję się sportem i geografią.

Produkcja

Posiadamy nowoczesne biuro i zakład produkcyjny niedaleko Warszawy.

Osiągnięcia

Zobacz z czego jesteśmy dumni.

Certyfikat ISO 9001

Od 2005 roku doskonalimy system zarządzania jakością według normy ISO 9001 w zakresie produkcji i projektowania podłoży ogrodniczych.

Certyfikat PSDZ

Od wielu lat wspieramy merytorycznie i finansowo Polskie Stowarzyszenie "Dachy Zielone". To organizacja promująca nowoczesne sposoby zazieleniania dachów i fasad budynków. W 2018 roku otrzymaliśmy od Zarządu Polskiego Stowarzyszenia "Dachy Zielone" CERTIFICATE OF ACHIEVEMENT - certyfikat osiągnięcia dorobku dla uhonorowania i udokumentowania całokształtu działalności spółki.

Wspieranie PSCO

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, jako dostawca ziem kwiatowych, kory, torfu. Produkujemy markę własną dla Centów Ogrodniczych zrzeszonych w tym stowarzyszeniu.